Член ЛОР
18
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1451
Останній візит на сайт
сьогодні
Агенти з нерухомості/Рієлтори: Продаж квартир, Продаж будинків, Оренда будинків, Комерційна продаж, Комерційна оренда, Продаж ділянок
Кредитування: Банки
Інші послуги на ринку нерухомості: Нотаріуси, Оцінювачі
Будівництво/Ремонт: Будівельні компанії, Архітектори, Дизайн інтер'єрів
Мови : Українська, Польська

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • AVANGARD
    80 000 $
    1 127 $/м²

    Центральна вул., 11

    багатофункціональне приміщення
    71 м²
    2020 рік побудови
    5 днів тому
    продається з ремонтом під будь який вид діяльності ( пекарня, піцерія, магазин, кафе-кондитерська і т.д. Три фази світла, два кондиціонери, санвузол., лічильники. Торг.
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • AVANGARD
    920 000 $
    4 319 $/м²

    Довбуша, 3

    приміщення вільного призначення
    213 м²
    2015 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується до продажу майновий комплекс, що складається з трьох окремостоячих будинків у с.Ільці , Верховинського р-ну, Івано-Франківської області на висоті 800м. над рівнем моря. Підйом вгору 2 км.від центральної дороги .Дорога в нормальному стані. 3 ділянок відкривається неймовірний краєвид на увесь Чорногірський хребет(Говерла, Піп Івани Чорногірський, Шпиці). (Близкість до м. Івано-Франківська - 119 км., м.Ворохта-30 км., Верховина-6 км., Буковель - 50 км).Магазини, аптеки, медзаклади в доступній близькості. Комплекс розміщено на площі 0,4465 Га. Ця площа поділена на 5 ділянок. Будинки збудовані за сучасною технологією «фахверк».Каркас-змодельовано і вирізано на італійському обладнанні...
    Рієлтор
    Член ЛОР
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.